Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Kaip parašyti bestselerį?

Jau seniai mano mintyse sklandė klausimai, kaip ir kodėl knygos tampa bestseleriais? Kaip tapti populiariu autoriumi? Populiarus nebūtinai reiškia geras, bet užtat garantuotos nemenkos pajamos ir šlovė. Kaip gimsta tokie rašytojai kaip J. K. Rowling, D. Brown, N. Roberts ir kt?

Apie tai rašo delfi.lt. Tiksliau portalas nukopijavo žurnale "Valstybė" publikuotą straipsnį.

Keletas patarimų pradedantiesiems grafomanams. Keletas pavardžių. Keletas pavyzdžių. Ar iš tiesų perkamiausios knygos geriausios? O jei tik tai gražiai įrišta knyga su 200 tuščių lapų?

Straipsnis įdomus, tik patarimų galėjo būti daugiau :)

Gal reikės ir man pabandyt tokį verslo planą... Geriau "kepti" knygas dėl pinigų negu nei prie stoties parsidavinėti ar bankus plėšti. 

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Ana Frank "Dienoraštis", arba Holokausto simbolis

O, vargeli... Štai čia tas šedevras, dėl kurio alpsta pasaulis? Anos Frank "Dienoraštis" gula į mano labiausiai pervertintų knygų lentyną.

Airisė Merdok "Jūra, jūra...", arba Žodžių jūra

Pagaliau baigiau!.. Pradėtas skaityti Airisės Merdok (Irisės Murdoch) romanas "Jūra, jūra..." pas mane gulėjo... pusmetį? Trejetą mėnesių tai tikrai. Nukamavo, migdė. Pusės puslapio užtekdavo, kad dėčiau galvą ant pagalvės. Ši knyga nesužavėjo ir negundo domėtis šia rašytoja plačiau, nes, pasak baigiamojo žodžio, visi jos romanai panašūs. Tai filosofinio romano žanras, su kuriuo, taip pat ir to paties žanro  Josteino Gaarderio  romanais, man nepavyksta susidraugauti.

Umberto Eco "Fuko švytuoklė", arba Skaitymo kančios

Pasiklydau Umberto Eco smegenų vingių labirintuose. Nespėju paskui jo žodžius ir mintį. Pasimečiau ir pražuvau. Po velnių tą "Fuko švytuoklę"...