Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Myliu KVN!

Ruduo. Jei reikia šiokios tokios juoko dozės, kad nuotaika praskaidrėtų, - prašom!

Yra toks ištisas jumoristinis judėjimas Rusijoje ir ne tik - KVN (клуб веселых и находчивых), LIK'as, kitaip sakant (Linksmųjų ir išradingųjų klubas). Velniškai myliu šią laidą - už jumorą, už įvairovę, už ieškojimus ir atradimus. Lietuvoje ši laida ne itin populiari, tas, kas apie ją nežino, gali paskaityti čia: amik.ru arba čia: kvnbest.ru.  

Po savaitėlės ši laida švęs 50 metų jubiliejų. Pusė amžiaus gyvenimo, vienas ir tas pats vedėjas beveik nuo pat šios laidos atsiradimo, tūkstančiai komandų, milijonai gerbėjų visame pasaulyje... Scenoje - egzotika: rusai, kazachai, jakutai, čečėnai, osetinai, abchazai, baltarusiai, ukrainiečiai, latviai ir t.t. Tik lietuviai kažkodėl nesuranda KVN'o. Kažin kodėl? Neturim jumoro jausmo?..

Parinkau keletą pokštų į blogo temą: apie knygas, literatūrą, rašytojus, bibliotekas. Tiesa, tik tiems, kas moka rusiškai. Kas nori daugiau - tam visažinis You Tube'as. Pvz., čia galima rasti visas šviežiausias KVN žaidynes, kai tik jos pasirodo eteryje.

Egzaminas apie Rusijos literatūros aukso amžių ir Aleksandrą Puškiną:


Apie Aleksandros Marininos ir Darjos Dancovos kūrybines "kančias":


Dailininkas siūlo, kaip apipavidalinti knygų viršelius:


Trumpas ir juokingas bibliotekos apiplėšimas: 


Dar vienas atsitikimas bibliotekoje:


Siužetas Konano Doilio kūrybos motyvais:


Literatūros pamokoje:


Tikiuosi, užtenkamai prigaminote vitamino C, kad nesirgtumėt visą žiemą. Ни пуха, ни пера вам... 

Komentarai

  1. Super, ačiū už įdomų post'ą :) Prisijuokiau :D

    AtsakytiPanaikinti
  2. aš tai galiu iki begalybės žiūrėti net jau matytus KVN numerius :) geriau žiūriu penkioliktą kartą "станция спортивная" ar "пирамида" pasirodymą nei kokį "juokis 2011"...

    AtsakytiPanaikinti
  3. :) super :) Labai patiko įrašas! O ir vaizeliai atrinkti(surinkti) - labai labai! Prisijungiu) prie KVN mylėtojų "klubo" :)

    AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Selma Lagerlöf "Portugalijos karalius"

SelmosLagerlöf romanas "Portugalijos karalius" buvo pirmas bandymas klausytis audioknygos. Aš sunkiai priimu garsinę informaciją: nesiklausau radijo, nelabai linkusi ir į muziką. Audioknygas vis atidėliojau, bet turiu pripažinti, kad tai puikus būdas multitaskinimui - "skaityti" dirbant dar ką nors.

Petras Cvirka "Frank Kruk", arba Kaimo jurgis užkariauja Ameriką

Mokykloje ir universitete skaičiau visus lietuvių rašytojus, ką reikėjo ir ko nereikėjo, pagal programą ir ne pagal ją. Bet Petro Cvirkos "Frank Kruk" taip ir liko neperskaitytas. Tad pamačiusi bibliotekos mainų lentynoje atiduodamą šią P. Cvirkos knygą, pačiupau ir įsimečiau į rankinę.

Высоцкий. Спасибо, что живой / Vysockis. Ačiū, kad gyvas (2010)

Daug kalbų, daug piaro, daug įvairių recenzijų ir atsiliepimų, daug paslapčių - praeitų metų pabaigoje pasirodė filmas "Vysockis. Ačiū, kad gyvas". Rusijoje jis muša lankomumo rekordus. Filmas pastatytas apie Sovietų Sąjungos legendą - aktorių, dainininką Vladimirą Vysockį. Man jis - jokia legenda, bet filmas neprastas.